Kde letos Plout Chorvatsko vs Řecko

Vážení jachtaři a jachtařky!

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

Chorvatsko nebo Řecko? Pro milovníky jachtingu stejně složitá otázka jako “Být či nebýt”. Jsou lepší podmínky pro plavbu v Chorvatsku nebo v Řecku? Odpověď skutečně není jednoduchá. Obě země totiž nabízí milovníkům moře jedinečný zážitek – azurové moře, stovky ostrovů k objevování, krásná historická města i dech beroucí přírodu i pláže. A nesmíme zapomenout ani na vynikající kuchyni a útulnost konob i tavern.

Podle čeho se tedy rozhodnout, kam letos v létě vyplout? V článku Chorvatsko vs. Řecko: Kde je lepší jachting, jsme se podívali těmto dvěma nejvyhlášenějším jachtařským destinacím na zoubek. Nejen že jsme sepsali naše nejoblíbenější místa, ale srovnali jsme ceny a dostupnost Marín, počasí v hlavní sezóně i doporučené jachtařské zkušenosti. Vybrat už si musíte sami. Každopádně ať už to u vás letos vyhraje Dubrovník nebo pouť po antických přístavech, naši kapitáni z Irwin-Yacht za 149eur/ den jsou připraveni na obě varianty. Podívejte se na nabídku našich lodí níže.

Jednoznačně Řecko za tým www.charter-boats.eu a radi vám pomůžeme vám pro vase plavby zajistit ty nejlevnější lode na trhu.

Šťastnou plavbu!

« (Předchozí příspěvek)
(Následující příspěvek) »


Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

© 2023: Dovolená na Jachtě | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress