Kdo je Charter-Boats.eu

Máme letité zkušenosti s komplexním zajištěním nejrůznějších eventových, teambuildingových či incentivních akcí pro nejrůznější klientelu, a to i v nadnárodním měřítku. Pokud chcete svým významných obchodní partnerům nabídnout neotřelý incentivní zájezd, dopřejte jim zážitek na plně vybavených luxusních katamaránech s našimi českými kapitány a hosteskami ve Středomoří, v Karibiku, na Seychelách nebo v ráji Tichomoří – ve Francouzské Polynésii. Stejně profesionálně a na míru připravíme firemní regatu kdekoli na světě včetně doprovodného programu a galavečera.

Thank you for reading this post, don't forget to subscribe!

-Dopřejte si  na plachetnicích nebo katamaránech v nejkrásnějších jachtařských revírech světa!

-Máme dlouholeté jachtařské zkušenosti téměř z celého světa, nejdéle a nejčastěji se pohybujeme po Karibském moři (více než 30 let), Chorvatsku, Středomoří (Itálie, Řecko…..), v poslední době stoupá i zájem o jachting v Černé Hoře, nebo o exkluzivní destinace jako je Francouzská Polynésie apod.

-Mezi zájemci o naše služby nechybí zkušení i začínající jachtaři, potápěči, sportovní rybáři, fotografové, ale i ne jachtaři a lidé, kteří nemají žádné zkušeností s lodí, jen chtějí prožít klidnou dovolenou s naším kapitánem na lodi za bez konkurenční ceny, třeba i daleko od civilizace, obklopeni tyrkysovým mořem s úžasným životem pod hladinou, příjemnými hospůdkami, hudbou, tancem a vynikajícím jídlem.

  • Zajistíme vám  tu nejlepší plachetnici nebo katamaránech za nejlepší možnou cenu , které jsou velmi pohodlné a vybavené vším potřebným, dobře zařízenou kuchyní včetně lednice, pohodlnými kajutami, salónem a dalšími věcmi, zaručujícími komfortní pobyt a plavbu i těm nejnáročnějším cestovatelům.
  • V případě nájmu našeho kapitána je plavba je doplněna o zajímavý a poutavý program na pevnině.

Na trhu jsme již od roku 1993.

 Díky našim věrným partnerům pro vás zprostředkováváme pronájmy plachetnic již od roku 2007.

Pomůžeme s výběrem kurzu a postaráme se o vaše pohodlí.
Zkušení instruktoři a dlouholetá tradice jsou zárukou úspěchu.

Těšíme se na plavbu s vámi

© 2023: Dovolená na Jachtě | Travel Theme by: D5 Creation | Powered by: WordPress